Loading ...
close

Seralar

logo
 SeralarYeni Sistem Mayıs enstrüman hızla açıp seralarda bir yer bulmak için. sera kendini kırpar Mayıs çevre kontrol sistemlerinin doğru montaj ile enstrümanlar olumlu etkisini artırmak gibi.
Sıcaklık, nem, ışık, hava kalitesi, karbon dioksit konsantrasyonu gibi çeşitli değişkenlere sera üretim artışı ve toprak koşullarına bağlıdır. Mhsaz sistemleri tüm bu değişkenler üzerinde etkili olabilir, ancak diğer taraftan üretimini artırabilir serada sıcaklık ve nemi ayarlamak için rağmen.
Sera, hem de sis miktarını ayarlayarak doğru ve uygun tasarım ve montaj sera soğutma yapmak mümkün olacaktır, sera bitkileri nemlendirme önlemek için aşırı buharlaşma bitkilerin bir sonucu olarak hazırlayın ve uygulama. büyüme, ortadan kaldırmak filiz, çarpma ve bitkiler, sebze, çiçek ve tohumları ağaç sağlamak yaymak için Mhsaz cihazlar uygun bir ortam. Bu sistemde Mhsaz · ha serada üniform nem dağılımına sahip uygun bir ortam yaratmak mümkün bitti çünkü fanlar ve yastıkları kullanmaya gerek yoktur. Bu sistemin diğer avantajları arasında fotosentez için uygun bir ortam oluşturmak. Bildiğiniz gibi, bu süreç bitkilerin büyümesi ve gelişmesinde hayati süreci dahil.

 

Bu sistem ile, yukarıda belirtilen malzeme yaprakları kaynaştırma tarafından emilecek, bu durumda gübre, besin, böcek öldürücüler ve eşit sera boyunca dağıtılmış farklı pestisit türleri kullanabilir.
Mhsaz cihazlar sera, ortam oluşturmak için ve ürün tipi ayarlanabilir. Bu pompalar, hortumlar, vanalar, mesafe ve meme tipi dahil olmak üzere çeşitli bileşenler, çeşitli kullanımlar için ayarlanabilir demektir. Bu cihaz, nem içeriği, dakika başına 1 ila 20 litredir ölçebilir.
diğer su arıtma sistemleri kullanarak kullanılan suyun hangi türü hakkında endişe etmeyin.
Sen vantilatör Bu cihazı veya cihazları kullanmak ve ısıtıcı performanslarını etkilemeden, yükleyebilir.

Çoğu bitki gereksinimleri yaprakları toplayarak karbonu karbondiokside büyümek yanı sıra, yapraklardan buharlaşma yoluyla kendi nemini kaybeder. hava kontrol bitkilerinin etkin kontrolü sayesinde, bitkiler uygun büyüme ile daha sağlıklı ve daha güçlü olacaktır. Bu amaç için en iyi sistem araçlarıdır Mayıs