Loading ...
close

Mayıs afferent içinde Fabrika üretim

logo
 Mayıs afferent içinde Fabrika üretimelektronik olarak soğuk su üretimi öncüsü ve kurucusu afferent olabilir

Bu tür fırınlar veya erime plastik enjeksiyon makineleri, hem de Drmashynhay büyük endüstriyel bir kuluçka olarak sanayi için ısı ve nem kontrol sistemi elde etmek için Mayıs 1355 savaşçı Fabrika üretimi faaliyete başlayan ... era mekanizasyon ve Tel Kafes değiştirmek için endüstriyel Mayıs afferent için yeni perspektifler elde etmek belki de dikkate değer başarılarına Mayıs afferent endüstriyel üretim sırasında bilinmeyen Amrvzbray birçok kişi, hem de ustalar vardır, bunlardan dışarı unsurları inceleyen bir dizi çalışma sonrasında 1370 yılı başında, düşünce Vnvzhvry tipik soğuk su üretir bulmuştur Elektronik endüstrisinde ultrasonik dalgalar kullanarak soğuk nem yaratmak için kullanılan en yeni teknoloji olan elektronik yöntemdir.Bu şekilde motor, zemin ve zemin gibi mekanik mekanizmaları kullanmadan ve kendi sorunları ve sorunları olan soğuk nem farklı hacimlerde çok verimlidir. .
1375 yılının gayreti ve gayreti ile Mayhavaran imalat tesisi, bu teknolojiyi küçük bir ev seviyesinde üretebildi ve ilk defa İran'da ve tüm Ortadoğu'da seri üretimle endüstriyel kullanım için büyük miktarda nem üretti.
Benzersiz özelliklere sahip bu nem üretim sistemi buzdolapları, tarımsal sanayi, mantar üretimi, et ambalajları, matbaalar, tütün ve tütün depolarının ambalajlanması ve depolanması ile evlerde ve hastanelerde, Bul onu
Bu sistemin temel avantajları, çeşitli ekonomik ve ekonomik nem içeriğine kıyasla düşük enerji tüketimi ve diğer avantajlardan bazıları arasında, nem emici nem, çevre nem ortamını ıslatmadan kolayca dağılan çok hafif ve hafif bir nemdir.

 

Maya havası, günün en yeni teknolojisini elde etmek olan hedeflerine ulaşma zamanında asla durmayacak.


Makhvran Üretim Tesisi Ravak Abbasian yönetiminde

09121574167